Bija laiks, kad ūdens no krāna bija tīrāks un garšīgāks. Laiki mainās. Dažādi iemesli — apkārtējās vides piesārņojums, celtniecības darbi pilsētās, novecojušas komunikācijas padara ūdeni netīrāku…

1997. gadā, izpētot situāciju, kāda veidojusies ar dabīgu avota ūdeni pasaulē, mērķtiecīgi tika izveidots uzņēmums VENDEN. Bija skaidrs, ka šis bizness nav no tiem, kas dod ātru un vieglu peļņu, taču apziņa, ka tīrs dabīgs avota ūdens spēj uzlabot veselību un būs pieejams katram Latvijas iedzīvotājam, deva spēcīgu pozitīvu impulsu šī darba veikšanai.

Jā, šodien mēs lepojamies ar to, ka esam Latvijas uzņēmums, kas pirmais uzsāka tīra avota ūdens ražošanu. Fakts, ka nodarbojamies tikai un vienīgi ar avota ūdens ražošanu, atšķirībā no citiem uzņēmumiem, nodrošina visaugstāko kvalitāti gan VENDEN ūdenim, gan attieksmei pret darbu, ko veicam.

VENDEN avota ūdens augstā kvalitāte atzinīgi novērtēta gan Latvijā — saņemts Latvijas Sertifikācijas centra "LATSERT" atbilstības sertifikāts, gan pasaulē — VENDEN ir IBWA (International Bottled Water Association) un EBWA (European Bottled Watercooler Association) biedrs.

Gandarījums par paveikto ir mūsu klienti — vairāki tūkstoši uzņēmumu Latvijā, kam rūp savu darbinieku veselība.

Tas apliecina, ka spējam attaisnot uzticību, ko VENDEN ūdenim izteikuši mūsu klienti, to ikdienā lietojot.

  Venden ūdens...
  Iekārtas un produkcija
  Pasūtījums
  Uzņēmums
      Vēsture un šodiena
       Struktūra
       Serviss
       Vēlies pievienoties mūsu komandai?
  Īpašais piedāvājums
  Vakances
  Jautājumi un atbildesLielisko garšu "VENDEN" ūdenim piešķir optimālais minerālu sastāvs

Top.LV

Venden Dzēriens

baneris2


Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „VENDEN” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.


© 2002-2008 Copyright. VENDEN SIA