Ūdens ir dzīvība. Tīrs ūdens. Tas cilvēkā uztur spēku un veselību un ir tikpat nepieciešams kā gaiss, ko elpojam, kā gaisma, kurā mums paveras pasaule…

Kur iegūst premium klases ūdeni?

VENDEN ūdens augsto vērtību nosaka tā ieguves vieta. Pasaulē pazīstamās ūdens markas vienmēr ir saistītas ar kalniem vai augstienēm, jo PREMIUM klases ūdeni iegūst nevis tur, kur tas ir ērti, bet tur, kur tas ir. Arī VENDEN ieguves vietas tika izvēlētas veicot ļoti rūpīgus pētnieciskus darbus, apzinot visus Latvijas novadus. VENDEN ūdeni iegūst vienā no augstākajām un tīrākajām vietām Latvijā – Vidzemes augstienē, Gaujas Nacionālajā parkā.

Pateicoties tam, ka ieguves vietas un ražotne atrodas Cēsu apvidū, uzņēmums tika nosaukts par VENDEN, kas bija senais Cēsu pilsētas nosaukums.

Vidzemes augstienē zemes lūzumi rada optimālas minerālu kombinācijas šeit iegūstamajā ūdenī. — Gaujas Nacionālajā parkā ir tīra vide. Tas ir pirmais un lielākais nacionālais parks Latvijā, 47% no GNP aizņem meži.

IZVĒLIETIES DABĪGO ŪDENI!

Šodien Latvijā, dabīgos ūdeņus, kuru patēriņš Eiropā veido pārliecinošu Pārsvaru, reglamentē MK noteikumi Nr. 634, kuri izdala dabīgo minerālūdeni un avotu ūdeni atsevišķā kategorijā un nosaka tam papildprasības un atšķirības no parastā dzeramā ūdens. Pirmkārt, dabīgu ūdeni nedrīkst nekādi apstrādāt. Otrkārt, ir jāapstiprina ne tikai paša ūdens kvalitāte, bet arī tā ieguves vietas atbilstība visaugstākajām prasībām. Šis likums aizsargā patērētāja tiesības zināt, kādas kvalitātes produktu viņš izvēlas, jo dabīgā ūdens vērtība ir saprotama katram.

Savukārt, tāpat kā Eiropā, dzeramos ūdeņus klasificē divās pamatkategorijās – parastie dzeramie ūdeņi un dabīgie avotu un minerālūdeņi. MK noteikumi Nr. 235 nosaka kopējās dzeramā ūdens obligātās nekaitīguma un kvalitātes prasības, kuras ir jāievēro visiem, kas Latvijā piedāvā dzeramo ūdeni, neatkarīgi no tā, kā tas tiek piegādāts – pudelēs, cisternās vai tieši no krāna. Šie vispārējie noteikumi nosaka minimālās kvalitātes prasības un pieļauj dažādu veidu ūdens apstrādi.
  Venden ūdens...
      
       Ražošanas process
       Kvalitātes sertifikāti
       Kāpēc jālieto ūdens?
       Ekoloģiskā situācija
  Iekārtas un produkcija
  Pasūtījums
  Uzņēmums
  Īpašais piedāvājums
  Vakances
  Jautājumi un atbildesLielisko garšu ūdenim "VENDEN" piešķir optimālais minerālu sastāvs.

Top.LV

Venden Dzēriens

baneris2


Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „VENDEN” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.


© 2002-2008 Copyright. VENDEN SIA